Web-site under construction

Реве та стогне Дніпр широкий

Сердитий вітер завива,

Додолу верби гне високі,

Горами хвилю підійма.

 

І блідий місяць на ту пору

Із хмари де-де виглядав, −

Неначе човен в синім морю,

То виринав, то потопав.

Про нас

Юридична компанія була заснована досвідченими, професійними та цілеспрямованими юристами, які мають більше як 10-ти річний практичний досвід робити в юриспруденції.

Серед пріоритетних напрямків своєї діяльності, компанія визначила наступні:

  • повний спектр юридичних послуг для створення та розвитку бізнесу в Україні (корпоративне та господарське право),
  • антирейдерські заходи для захисту бізнесу (адміністративне, кримінальне право),
  • супровід діяльності іноземних інвесторів в Україні (статус іноземців, інвестиційне право),
  • операції із нерухомістю (узаконення, дозволи, передача об’єктів нерухомості),
  • аналіз комплексних проектів (юридичний аудит),
  • фінансово-кредитні операції (кредити, позики, іпотека, застава),
  • ведення переговорів та вирішення складних спорів (представництво та судова практика).

Наша компанія спрямована на розвиток напрямів практики та спектру юридичних послуг.

Юридична компанія “Бізнес Егіда” завжди рада бачити Вас серед наших клієнтів та готова надати юридичну підтримку у вирішені будь-яких проблем якісно та у найкоротші строки.

Profession of a lawyer requires putting everything in question, disagreeing with everybody and constantly talks.

T. Jefferson

Принципи роботи

contract Created with Sketch.

Відкритість та Прозорість

Пропонуємо схеми та кроки для вирішення юридичного питання, забезпечуємо вирішення справи у відповідності до вибору рішення клієнта.

Професіоналізм

Співробітники нашої компанії мають високий фаховий рівень та тривалий досвід роботи в провідних українських юридичних фірмах.

surface1 Created with Sketch.

Простота і зрозумілість продуктів

Ви завжди можете бути упевненими в тому, що наша компанія надасть Вам послуги на прозорих, зрозумілих і вигідних умовах.

time (1) Created with Sketch.

Швидкість

Ми поважаємо та цінуємо Вас і Ваш час, тому гарантуємо нашим клієнтам оперативність вирішення юридичних питань на професійному рівні.

guarantee-certificate Created with Sketch.

Якість обслуговування

Ми забезпечуємо, щоб юридичні послуги нашої компанії відповідали потребам наших клієнтів та задовольняли високий рівень їх вимог до юридичних послуг.

document Created with Sketch.

Доступність

Окрім надання знижок постійним клієнтам, ми також використовуємо бонусну програму для кожного клієнта.

Послуги

Фінансові послуги Юридичний аудит Торгова марка Злиття та поглинання Реєстраційні послуги Статус іноземця

Наша компанія надає як комплексні послуги для юридичного супроводу повних проектів надання кредитів (кредитних ліній), що включають всі фінансові інструменти, так і готова надати окремі послуги із підготовки та укладення окремих договорів
Детальніше

У процесі діяльності організації виникає необхідність проведення детального та кваліфікованого юридичного аналізу діяльності та документів. Due diligence може стосуватися цілого підприємства, окремої сфери діяльності підприємства, об’єктів нерухомості, окремих значних трансакцій та інших об’єктів аналізу.
Детальніше

Реєстрація торгової марки

Для захисту знаків для товарів та послуг на території України, необхідний є проходження процедури реєстрації торгової марки. Наша компанія пропонує весь спектр послуг пов’язаних із підбором знаків, реєстрацію торгових марок, продовження реєстрації.
Детальніше

Наша компанія має значний досвід у процедурах реорганізації підприємства за схемами розробленими нашими юристами або запропонованими та погодженими клієнтом.
Детальніше

Наша компанія надає широкий спектр реєстраційних послуг, в тому числі, юридичні послуги із перереєстрації та ліквідації. Для зручності потенційних клієнтів, ми пропонуємо ознайомитись із нашими стандартними цінами та строками реєстрації.
Детальніше

Законодавство України регулює спеціальними правилами в’їзд, виїзд іноземних громадян, отримання освіти, працевлаштування та інші питання їх перебування на території України. Наша компанія надає повний спектр юридичних послуг для іноземних громадян та їх працедавців.
Детальніше

Акції та Бонуси

Юридична компанія “Go-To Legal” постійно вдосконалює свою співпрацю із клієнтами та готова надати додаткові можливості для клієнтів для налагодження плідної співпраці. З цією метою наша компанія пропонує наступні акційні пакети
Оптове замовлення

У випадку замовлення трьох та більше юридичних послуг одночасно, наша компанія надає знижку на вартість цих послуг у розмірі 10%.

Іншими словами, коли клієнт потребує виконання декількох юридичних послуг, ми надаємо можливість заощадження Ваших коштів та раціонального використання ресурсів шляхом замовлення необхідних послуг одночасно.

Кожне третє замовлення

У випадку замовлення третьої юридичної послуги на протязі одного місяця, наша компанія надає знижку на вартість третьої послуги у розмірі 10%.

Такий підхід надає можливість раціонально планувати свою співпрацю із юристами та відповідно заощаджувати кошти.

On-line замовлення

Наша компанія пропонує сучасний підхід до співпраці із клієнтами та надає можливість здійснення замовлення шляхом направлення електронного листа на адресу компанії. У відповідь, ми напишемо лист відповідь із детальним описом послуги та зателефонуємо Вам.

Для здійснення замовлення Вам необхідно написати електронний лист на нашу адресу, вказати Ваше прізвище, ім’я, по батькові, коротко викласти суть питання та залишити контактний номер телефону для зв’язку.

Електронна адреса для здійснення замовлення послуги: info@bizegida.combiz.ua.

Абонентське обслуговування

Абонентське обслуговування клієнта передбачає постійне ведення юридичних справ, надання консультацій, представлення інтересів у відповідних інстанціях, забезпечення захисту інтересів клієнта та виконання інших завдань поставлених перед компанією. Іншими словами, абонентське обслуговування надає можливість клієнту отримати юридичну підтримку на постійній основі 24 години на добу, так ніби поряд із клієнтом знаходився досвідчений та кваліфікований юрист.

В залежності від об’єму роботи, специфіки господарської діяльності клієнта, ми підберемо найсприятливіші умови абонентського обслуговування клієнта та його бізнесу.

Вартість абонентського обслуговування від 2000 грн. на місяць.

Безкоштовні телефонні консультації

Наша компанія проводить акцію, яка надає можливість всім особам, які потребують юридичної консультації звернутись із запитанням до наших фахівців.

Для цього у нас працює телефон гарячої лінії у кожен Понеділок із 10:00 до 13:00.

Телефон безкоштовної телефонної консультації: +38(067) 505-65-98.

Чекаємо на Ваші запитання та будемо раді Вам допомогти.

Для того, щоб дізнатися детальніше про акції, бонуси, юридичні послуги, які ми надаємо, процедуру, строки, документи, вартість послуги та замовити необхідну Вам юридичну послугу, Ви можете скористатися одним із наступних способів:

– Зателефонувати нам по телефону: +38 (067) 505-65-98, + 3 (044) 331-24-43.

– Надіслати нам електронне повідомлення на адресу: info@egida.biz.ua.info@bizegida.com.ua.

– Подзвонити або написати через Skype: business-egida.- Завітати до нас в офіс за адресою

Постійний клієнт

У випадку співпраці із нашою компанією на протязі трьох місяців поспіль, наша компанія надає бонус такому клієнту у вигляді 10% знижки на всі наступні юридичні послуги замовлені у наступний період співпраці.

Розсилка законодавства

Наша компанія проводить всім нашим клієнтам регулярну розсилку законодавства на актуальні теми бізнесу та юридичного світу. Такими темами можуть стати заплановані або проведені зміни до законодавства України, які можуть вплинути Вашу діяльність.

Інформаційні листи

Наша компанія проводить всім нашим клієнтам щомісячну розсилку інформаційних листів із підбиттям підсумків місяця та акцентування уваги клієнта на актуальній інформації для його діяльності.

Підбірка законодавства

Кожне юридичне питання регулюється низкою нормативно-правових документів, які можуть налічувати і десятки документів. З метою полегшення багаточасових пошуків законодавства на конкретну тему, наші юристи готують постійним клієнтам підбірки законодавства на вказані ними теми та направляють для використання.

Юридичні довідки

Для постійних клієнтів компанії, ми забезпечуємо підготовку та надання коротких довідок на актуальні для клієнта теми. Для цього клієнт звертається із проханням про надання юридичної довідки на тему, яка його цікавить. Наші юристи підготують такий документ із наданням практичної інформації щодо відповідно процедур, документів, витрат, альтернатив вирішення того чи іншого юридичного питання.

Для того, щоб дізнатися детальніше про акції, бонуси, юридичні послуги, які ми надаємо, процедуру, строки, документи, вартість послуги та замовити необхідну Вам юридичну послугу, Ви можете скористатися одним із наступних способів:

– Зателефонувати нам по телефону:+38 (067) 505-65-98, + 3 (044) 331-24-43.

– Надіслати нам електронне повідомлення на адресу: info@egida.biz.ua.info@bizegida.com.ua.

– Позвонити або написати через Skype: business-egida