Web-site under construction

Юридичний аудит

Реве та стогне Дніпр широкий

Сердитий вітер завива,

Додолу верби гне високі,

Горами хвилю підійма.

 

І блідий місяць на ту пору

Із хмари де-де виглядав, −

Неначе човен в синім морю,

То виринав, то потопав.

У процесі діяльності організації виникає необхідність проведення детального та кваліфікованого юридичного аналізу діяльності та документів. Due diligence може стосуватися цілого підприємства, окремої сфери діяльності підприємства, об’єктів нерухомості, окремих значних трансакцій та інших об’єктів аналізу.

Досвід компанії охоплює супровід значних трансакцій, що передбачали due diligence належного створення та перереєстрації підприємства, належного будівництва об’єктів нерухомості, придбання часток, акцій, процедури реорганізації підприємств та інших сфер їх діяльності.

Юридичний аудит за своєю процедурою складається із наступних основних етапів: збір інформації та документів об’єкту аналізу, аналіз інформації та документів, підготовка та видання висновку юридичного аудиту.

 

Наша компанія розділяє декілька видів юридичних аудитів в залежності від предмету та об’єму аналізу:

1. Короткий юридичний аудит.

В умовах відсутності часу, терміновості або відсутності необхідності всеохоплюючого та комплексного аналізу об’єкту, клієнт може замовити короткий аналіз, який направлений на забезпечення достатньої інформації для прийняття рішення з конкретного питання.

2. Повний спеціалізований юридичний аудит.

У випадку купівлі-продажу нерухомості, цінних паперів, автомобіля, інших вартісних та цінних речей, наші юристи готові провести повний, але спеціалізований через конкретність об’єкту аналіз та надати необхідний звіт клієнту.

3. Всебічний та комплексний юридичний аудит.

 

У випадку придбання великих комплексних об’єктів (підприємств із наявністю значних активів), необхідності проведення реструктуризації бізнесу та інших об’ємних проектів, клієнт потребує проведення масштабного та всебічного юридичного аналізу перед прийняттям важливого рішення. Для таких цілей, наша компанія забезпечує проведення всебічного та комплексного юридичного аудиту, який може охоплювати питання корпоративного права, господарського права, дозвільних питань, прав інтелектуальної власності, трудового права, нерухомості та інших юридичних питань. 

 

Найменування виду юридичного аудиту Строк проведення Вартість послуг
1 Короткий юридичний аудит від 2 робочих днів від 300 у.о.
2 Повний спеціалізований юридичний аудит від 5 робочих днів від 800 у.о.
3 Всебічний та комплексний юридичний аудит від 7 робочих днів від 1000 у.о.

 

Фактичні строки та вартість послуги залежить від конкретного об’єкту юридичного аудиту та вимог клієнта до об’єму аналізу та його результату.

 

Складання Довідок на юридичні питання (Memorandum) або письмових консультацій (letter of advice)

Для вирішення юридичних питань дуже часто клієнт звертається до нас із проханням надати письмову консультацію у відповідній формі. Для надання кваліфікованої та зручної відповіді на поставлені питання, наші юристи можуть підготувати офіційні листи відповіді із детальним аналізом юридичного питання, викладом висновків та надання порад для клієнта. Загальноприйнятими формами таких консультацій можуть бути інформаційні довідки (Memorandum), листи-поради (letter of advice) або інші письмові поради у прийнятній для клієнта формі.

 

Для того, щоб дізнатися детальніше про юридичні послуги, які ми надаємо, процедуру, строки, документи, вартість послуги та замовити необхідну Вам юридичну послугу, Ви можете скористатися одним із наступних способів:
– Надіслати нам електронне повідомлення на адресу info@egida.biz.ua.

Залишились запитання?

Заповніть форму і ми з вами зв'яжемось